Reference

   Zeptali jsem se našich milých zákazníků, jaké mají zkušenosti s našim vinařstvím.


Nela Repčeková

Kroměříž

"Jednoduše - tato vína jsou vážně ta nejlepší vína, co jsem kdy pila. Postupně jsem jiné značky úplně přestala kupovat. Každé víno je jedinečné a vždy svou chutí uchvátí. Za mě doporučuji všemi deseti, neuděláte chybu."

Kristýna Šebková

Milevsko

"Pobyt, byť jen krátký, u Nečasů ve sklípku, byl pro mě opravdu nezapomenutelný zážitek, přesto, že je vůbec k podivu, že si něco odtamtud pamatuji. Víno mají tak dobré, že ztrácíte pojem, kolikátou skleničku pijete. :-) Můžu jenom chválit a doporučovat všem známým! :-) "

Michaela Vařbuchtová

Brno

"Víno Nečas jsme s manželem ochutnali poprvé před třemi roky a od té doby doma nemůže chybět, protože víme, že je to záruka kvalitního a vynikajícího vína. Při plánování naší svatby jsme tedy hned věděli, že jiné víno na svatbě mít určitě nechceme a byla to sázka na jistotu, hosté si chválili jak bílé, tak i červené a opakovaně se ptali, odkud víno máme. Určitě využijeme i možnost koupit dárkové balení exkluzivních lahví v bedýnce, protože jsme sami jednu dostali a je to opravdu nádherný dárek, který se hodí k jakékoli slavnostní příležitosti." 

Firma DEOM

Praha

"V roce 2012 jsme na základě doporučení byli na ochutnávce vín Radka Nečase. Od té doby je to pro nás velice příjemná pravidelná návštěva spojená s brněnským strojírenským veletrhem a výborným vínem. Kromě toho, že si víno kupujeme pro sebe, tak ho již několikátým rokem darujeme našim zákazníkům a vždy s výborným ohlasem."

Zbyněk Kvapil 
DEOM s.r.o. 
Obchodní zástupce a marketingový specialista 

Marek Hadrbolec

Chyšky

"Sklípek vinařství Nečas jsme navštívili již v létě a byla to velice příjemná návštěva. Nejen že víno skvěle chutnalo, Nečasovi byli také velmi milí a přátelští. Ochutnali jsme několik druhů vín a na všech jsme si moc pochutnali. Přestože nejsme žádní znalci, víno, které jsme zde pili, patřilo určitě mezi ta nejlepší, která jsem kdy ochutnal. Do vinařství Nečas se určitě rádi vrátíme, nejen za výborným vínem, ale také za přívětivými a přátelskými lidmi, kteří zde mají celé vinařství na starost. Víno je tu v těch nejlepších rukách." 

 

Daniela Pulkrábová

Telč

"Ze všech moravských vín, které jsem kdy ochutnala, jsou tato vína ta nejlepší. Ačkoli jsem vždy pila pouze bílá vína, od Nečasů jsem po dlouhé době zkusila ochutnat i červené a musím říct, že mě velmi překvapilo a teď si ho v zimě dávám snad ještě raději než bílé. Pro vína si jezdím z Vysočiny a postupně o něj mají větší a větší zájem i moji přátelé a rodina, kteří ho ode mě někdy dostali nebo ochutnali na návštěvě, protože opravdu nemá konkurenci." 

Kristýna Vašková

Brno

Od té doby, co jsem ochutnala víno od Nečasů, tak domů jiné nekupujeme. Postupně jsem lásku k jejich vínu rozšířila do celé rodiny a teď už je Nečas v podstatě ,,naší" značkou. Díky chuti, výběru, ale i rodinnému přístupu, který zažijete u Nečasů, když si víno kupujete osobně, ale i doma, když si otevřete jejich láhev. Můžete si být jisti, že vše prošlo rukama rodinných příslušníků a je vyrobeno s láskou. Nezapomeňte se také stavit k Nečasům do vinného sklípku. Máte tam jedinečnou šanci strávit s rodinou Nečasů svůj čas, získat od nich náhled ,,pod pokličku" celého procesu od vinic až po skleničku vína. A co je víc, než když Vám někdo daruje svůj čas a lásku..a ještě k tomu v podobě vína? 

Lukáš Tkačík

Hlučín

Víno od Nečasů je pro mne nejlepší volba. Jsem rád, že funguje vinařství, které nehledí jen na kvantitu, ale hlavně na kvalitu. Vždy rád sáhnu po láhvi výborného Tramínu, který je mým nejoblíbenějším.